Americká lednice

nákupní rádce

Americké lednice A++

Americká lednice je velkým spotřebičem, tudíž je jasné, že si vezme více energie než běžná lednička. I když většina amerických lednic ve třídě A+, existují i vyjímky s A++.

A++ u amerických lednic je A++ spíše vyjímka, konkrétně se jedná o spotřebu 0,94 kWh/24h.

LG GSP545NSQZ

Americká lednice LG GSP545NSQZ v úsporné energetické třídě A++ nabízí veškerý komfort amerického typu těchto spotřebičů. Využít můžete nejen nápojový automat s minibarem, ale také možnost připojení na vodu s filtrem. V horkých letních dnech si budete moci užívat ledových nápojů a tříští díky automatickému výrobníku ledu s funkcí drtiče. V této ledničce se budou mít potraviny jako v bavlnce, postará se o ně Multi-Air Flow systém, který zaručuje rovnoměrné chlazení v interiéru.

Více informací

Beko GNE 114613 X

Americká lednice Beko GNE 114613 X o objemu 540 litrů nabízí chladící prostor v horní části a mrazící v dolní části. Díky moderní technologii Active Dual Cooling systém je chladný vzduch v obou prostorách lednice distribuován zvlášť a tak nedochází k míšení pachů a vůné uvnitř ledničky. Celý vnitřní prostor je opatřen nenámrazovým systémem No Frost. V mrazící části navíc můžete nalézt automatický výrobník ledu.

Více informací

Whirlpool WSF55742 A++IX

Americká lednice WSF55742 A++IX s praktickými funkcemi, které usnadňují a zpříjemňují chod domácnosti. Mezi ně patří funkce 6. smysl, která udržuje správnou teplotu a vlhkost, antibakteriální ochrana vnitřního prostoru, která zajistí, aby vaše potraviny zůstaly déle čerstvé, a systém multi-airflow který rozvádí chladný vzduch po celém vnitřku lednice. V letních měsících určitě potěší dávkovač vody s filtrací či výrobník ledu a ledové tříště, který zajistí osvěžující vychlazení nápojů či chutných koktejlů.

Více informací